سرنگ بی دی امریکایی:

سرنگ های موجود سایزهای متعددی دارند. هنگام خرید این سرنگ ها نکات زیر را به ذهن بسپارید:

سایز قسمت انتهایی نیدل:

منظور از سایز این قسمت همان عرض یا ضخامت سر سوزن یا گیج می باشد. سایز این قسمت از سرنگ انسولین 28 تا 31 می باشد، و هر چه شماره سرنگ ها بیشتر باشد سایز سر سوزن کوچکتر است. نیدل الترا-فاین کوچکترین سر سوزن را دارد. کودکانی که در سنین بالاتری قرار دارند ممکن است نیدل های بزرگتر را ترجیح دهند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ایزوله کرونا

طول نیدل:

معمولا طول نیدل ها 12.7 میلی متر (معادل 2/1 اینچ) و ۶ میلی متر (معادل 16/5 اینچ) می باشد. نیدل ۶ میلی متری نیدل ’کوتاه‘ نام دارد و نیدلی است که اکثر افراد ترجیح می دهند از آن استفاده کنند.

سایز محفظه استوانه ای شکل سرنگ:

سایز این قسمت تعیین کننده مقدار انسولینی است که در سرنگ قرار می گیرد. سرنگی را خریداری کنید که اندازه محفظه استوانه ای آن بهترین تناسب را با دوز انسولین استاندارد شما داشته باشد.  برای مثال، سرنگ 10/3 سی سی بهترین گزینه برای تزریق دوز 30 واحد یا کمتر از 30 واحد انسولین است، سرنگ 2/1 سی سی بهترین گزینه برای تزریق 30 تا 50 واحد انسولین است، و سرنگ 1 سی سی برای تزریق 50 تا 100 واحد انسولین مناسب می باشد.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

زمانی که انسولین را به داخل محفظه استوانه ای سرنگ می کشید به علامتگذاری حجمی سرنگ دقت کنید، خصوصا زمانی که قصد تغییر سایز سرنگ را دارید. علامتگذاری های موجود بر روی باریل سرنگ ها متفاوت هستند و کشیدن دوز صحیح انسولین به داخل سرنگ الزامی است.

مشخصات محصول

سرنگ های یک میلی لیتری انسولین 6 × G31 الترا-فاین  با کیفیت بالا

خطرات و هشدارها

این محصول فقط به شکل تک دوز است

بیشتر بخوانید: کلاه جراحی پارچه ای زنانه

جزئیات

نوع محصول:سرنگ انسولین

استریل:بله

یکبار مصرف:بله

بدون لاتکس:بله

سایز قسمت انتهایی سوزن:0.33 میلی متر (29G)

طول نیدل (بر حسب میلی متر):12.7

سایز سرنگ:0.5 میلی متر و 1 میلی لیتر

غلظت انسولین: 1000 واحد

دارای علامت تائیدیه اروپا

بیشتر بخوانید: قیمت کلاه آکاردئونی